Як виглядає новий ТРЦ Avenir Plaza у місті Буча

Чотиризальний кінотеатр Filmax, супермаркет Сільпо у новому стилі та безліч операторів — як виглядає новий ТРЦ Avenir Plaza, відкритий у грудні у місті Буча, і що можна в ньому знайти.

Новий бучанський ТРЦ Avenir Plaza розпочав роботу наприкінці грудня на бульварі Леоніда Бірюкова, 2. Загальна площа об’єкту становила 13 337 кв. м, орендна – 10 441 кв. м. Торгово-розважальний центр став частиною житлового комплексу бізнес-класу Grand Bourget (загальна площа – 120 000 кв. м) від девелопера Linevich Group.

Якірним продуктовим оператором ТРЦ Avenir Plaza став перший у місті супермаркет Сільпо. Його площа склала 2 212 кв. м. Дизайнерський супермаркет присвятили книзі Ірени Карпи, атмосферу та персонажів якої відтворили в інтер’єрі нового магазину.

Ще одним якірним орендарем нового ТРЦ у Бучі став чотиризальний кінотеатр Filmax площею 1 108 кв. м. Нова мережа заявила про себе у 2018 році та налічує вже 12 кінотеатрів.

Також у Aviner Plaza розпочав роботу дитячий розважальний центр та численні магазини, серед яких Eldorado (1 000 кв. м), Алло, Територія Твоєї Техніки, Bosch, Золотий Вік, Укрзолото, Столична Ювелірна Фабрика, EVA, Люксоптика, Сирне Королівство та інші.

Крім того, в ТРЦ обладнано фуд-корт, серед операторів якого є ресторан Сушія та il Molino. Паркінг торговельного центру розрахований на 390 машиномісць.

Читайте також: Які ТРЦ з’являться в Україні у 2022 році?

Джерело