ТРЦ «Хрещатик-Сіті» у співпраці з книгарнею подарували книги дитячим садкам

На початку тижня три дитячі садки Черкас отримали у подарунок набори дитячої літератури для малюків від книгарні «Буквиця» та ТРЦ «Хрещатик-Сіті».

Захід відбувся у рамках гуманітарної місії «Подаруй бібліотеці книгу», яку спільно ведуть ТРЦ «Хрещатик-Сіті» та книжковий супермаркет «Буквиця».

Крім того, від ТРЦ «Хрещатик-Сіті» цим дитячим садкам дісталися лавки, які незабаром прикрасять двори садів та зроблять перебування малюків там комфортнішим.

Загалом поповнення книжкового фонду дитячих садків забезпечило успішний розвиток соціальної ініціативи «Подаруй бібліотеці книгу», яка під час втілення переросла у гуманітарну місію. У її ході книги збирали та дарували школам, а також адресно доставляли особливим дітям, які мешкають у Черкасах, Каневі та селах Черкаського району.

Книга – найкращий подарунок, вважає керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті» Інна Бандура.

«Разом з колективом книгарні «Буквіця» продовжуємо соціальну програму допомоги бібліотекам шкіл та дитячих садків. Сучасні діти настільки швидко опановують новітні гаджети, що серед них є такі, хто ще до пуття говорити не можуть, зате вміють знаходити та переглядати улюблені мультфільми на телефоні когось із батьків. Однак прищеплювати любов і повагу до книги є надзвичайно важливим і потрібним. Дітям, навіть найменшим, хочеться тримати в руках гарну та якісну книгу. І ми надаємо їм таку нагоду», — прокоментувала співавтор гуманітарної місії Інна Бандура.

Читайте також: Діти з інтернату вперше відвідали кінотеатр у ТРЦ Lubava

Джерело