Литовська компанія купила у Ризі ТЦ із магазином Lidl

Невеликий торговий центр, який нещодавно відкрився в Ризі, в якому основним орендарем є магазин Lidl, купує литовська інвестиційна компанія Prosperus. Банк Luminor надав інвестиційному фонду Prosperus Real Estate Fund III кредит на 7 млн. євро для здійснення цієї угоди.

У торговому центрі площею 5 000 кв. м також працюють такі магазини як: Pepco, Dino Zoo, Spirits & Wine, Apotheka. Будівлю було здано в експлуатацію наприкінці 2021 року. Девелопером проекту є компанія VPH Latvija. Магазин Lidl у ТЦ відкрився на початку грудня минулого року.

Читайте також: Український Focus Estate Fund купив торговий центр у Польщі

Інвестфонд Prosperus Real Estate Fund III, запущений у лютому 2020 року, інвестує кошти в об’єкти комерційної нерухомості. В основному, в будинках, де орендарями виступають великі компанії роздрібної торгівлі. Зараз вартість портфеля фонду оцінюється в 39,15 млн. євро, її планується збільшити до 100 млн. євро.

Real Estate Fund III володіє зданими в оренду компанії Maxima будинками в Ризі, Паланзі та Каунасі, торговим центром у Клайпеді, де орендарем виступає Rimi, та орендованим компанією Iki проектом у Вільнюсі.

Джерело