Три супермаркети «Сільпо» потрапили до списку найкращих магазинів Європи

Три супермаркети «Сільпо» увійшли до списку найкращих магазинів Європи за версією профільного журналу про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM).

Цього року редакція ESM обрала 32 найкращі магазини з 15 країн Європи. Супермаркети «Сільпо» — єдині серед українських ритейлерів, що потрапили до списку.

ESM відзначила наступні супермаркети української мережі:

«Сільпо» у стилі дизельпанк у Харкові (ТРЦ Nikolsky)

Магазин було відкрито у траві 2021 року. Дизайн присвячений естетиці наукової фантастики. Нещодавно супермаркет було пошкоджено внаслідок російського ракетного удару, проте його вже відновили і зараз магазин знову відкритий для відвідувачів.

«Сільпо» за мотивами японського театру Кабукі в Умані

Супермаркет було відкрито у серпні 2021 року. В оформленні відтворили антураж традиційного японського театру з властивою йому експресією та символічністю.

«Сільпо» присвячений Бразилії у Києві (ТРЦ Respublika)

Найбільший супермаркет мережі, відкритий у листопаді 2021 року. У ньому відтворено подорож до Бразилії: джунглі Амазонії, футбольний стадіон, атмосфера Ріо-де-Жанейро та Копакабани. Фотографію із «бразильським» «Сільпо» ESM розмістив на обкладинці цьогорічного журналу.

Журнал European Supermarket Magazine щорічно складає список Europe’s Finest Store, у якому відзначають найінноваційніші дизайнерські концепції магазинів. Супермаркети «Сільпо» шостий рік поспіль потрапляють до цього списку.

Також читайте: «Сільпо» організує суботні ринки з продукцією українських фермерів в одному з київських ТРЦ