У червні відкриється ТЦ BalticSky

У червні 2022 року заплановано відкриття нового районного торгового центру BalticSky, якірним орендарем якого стане супермаркет Novus, загальною площею 2825 кв. м.

ТЦ BalticSky є прикладом малого проекту, націленого на мешканців найближчих районів, таких як новий ЖК Навігатор (4 тис. домогосподарств) та житлові квартали на вул. Кирилівській. Також ТЦ BalticSky зручний для мешканців мінського масиву, за рахунок свого вигідного розташування на вул. Скляренка, середній добовий пасажиропотік якої становить 60 тисяч осіб. Для зручності автомобілістів, у ТЦ передбачено паркінг на 300 машиномісць.

Загальна площа ТЦ BalticSky складає 6200 кв. м, торгові площі розташовані виключно на першому поверсі, а серед орендарів будуть представлені мережеві ритейлери, які відповідають щоденним потребам цільової аудиторії, такі як мережа домашніх напівфабрикатів «Галя Балувана», магазин «Сирне королівство», Doner Market від агрохолдингу МХП, аптека «Оранж », магазин «Табакерка», ресторан та салон краси площею 500 кв. м. та багато інших.

Контакт з питань оренди +380974042383