У центрі Нью-Йорку відбудеться ярмарок з виробами українських майстрів

На центральній площі у Нью-Йорку пройде художній ярмарок з роботами українських майстрів.

Його назва i am u are, а мета – просувати українських творців та підтримати креативну індустрію України. На ярмарку будуть представлені 120 українських проєктів у сфері технологій, мистецтва та моди.

Серед креаторів ярмарку будуть – Gunia project, Ksenia Schnaider, дизайнери Антон Белінський, Анна Октябрь та Світлана Бевза, ювелірні марки Nomis та Guzema Fine Jewelry, бренд меблів Furn, креативна директорка та засновниця марки кераміки Nadiia, Надя Шаповал, український стартап зі створення біонічних протезів Esper Bionics.

Україна — це не лише країна з великою історією. Вона прогресивна та сучасна, з неймовірними брендами у технологіях, моді та стилі життя. Моєю мрією було створити захід, який би відповідав цьому образу нашої країни, а також її видатній креативній індустрії, — каже засновниця проєкту та PR-агентства Gogola Agency Анна Пагава.

Зазначається, що частину з прибутку ярмарку передадуть платформі United24.

Подія відбудеться 24-26 березня в закладі Skylight, розташованому в центрі Нижнього Іст-Сайду.

Перший український маркетплейс цифрового одягу

Раніше ми розповідали, що заснований двома українками магазин цифрового одягу DressX залучив новий раунд інвестицій на 15 млн доларів.

Творцями маркетплейсу є Дар’я Шаповалова та Наталія Моденова, українки мріють продати мільярд цифрових речей і для цього стежать за усіма актуальними трендами, щоб охопити максимально велику аудиторію.

У новому раунді інвестицій взяли участь Warner Music, фонди Slow Ventures, Warner Music, The Artemis Fund, Red Dao. Його очолила європейська інвестиційна компанія Greenfield.

Маркетплейс працює з 2020 року, за цей час на ньому змогли зібрати 1700 варіантів вбрання від понад 150 дизайнерів з усього світу, а як приміряти цифровий одяг, читайте в нашому матеріалі.

Джерело: БЖ

Читайте також: McDonald’s створив шпалери для смартфонів, які закликають користувачів донатити