“АНЦ” відкрили ще дві аптеки у Херсоні

Аптечний холдинг “АНЦ” продовжує відновлювати роботу у Херсоні. У березні свої двері відкрили ще дві аптеки мережі.

Одна точка працює за адресою вул. Маяковського 3, це аптека “АНЦ”. А інша – аптека “Медпрепарати” на вулиці Ілюші Куліка 139/4.

Також херсонці можуть замовити ліки та товари для здоров’я онлайн на сайті anc.ua та забрати в найближчій аптеці міста.

Ми розуміємо необхідність відновлення якісної фармацевтичної інфраструктури міста. Робимо все, щоб в найкоротші терміни жителі усіх районів Херсону мали можливість купувати необхідне поруч зі своїм домом, — зазначили представники холдингу.

Повернення “Еко маркету”

Цього місяця розширює роботу в деокупованому місті ще один рітейлер. Мережа продуктових супермаркетів “Еко маркет” відновила роботу ще одного магазину у Херсоні, на вулиці Блюхера, 52.

До початку повномасштабної війни та окупації, у місті працювало шість магазинів рітейлера, після звільнення роботу відновив спочатку один супермаркет мережі у ТЦ “Європорт”.

Рішення відкрити другий магазин ухвалили зважаючи на зростання потреб і запитів мешканців Херсону.

За словами президентки торгової мережі Інни Мірошниченко, працювати у цьому регіоні досі дуже небезпечно. Місто потерпає від хаотичних обстрілів ворога і нещодавно магазин у ТЦ “Європорт” постраждав від ракетного удару.

На щастя, працівники супермаркету діяли згідно з інструкціями і ніхто не постраждав. Але Мірошниченко підкреслює, що попри небезпеку “Еко маркет” залишиться в Херсоні і буде розширювати роботу.

Джерело: “АНЦ”

Читайте також: До Хмельницького заходить нова мережа супермаркетів “ГРОШ”