У Дніпрі внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено супермаркет VARUS

Уламки ворожої ракети пошкодили приміщення магазину VARUS у Дніпрі вранці 28 квітня.

Про це Українській Раді Торгових Центрів розповіли у прес-службі мережі.

Вранці  у момент обстрілу супермаркет був зачинений. На місці перебували нічні чергові, які, на щастя, не постраждали. Магазин зазнав руйнувань – пошкоджено дах та частину приміщень магазину. Після завершення повітряної тривоги відразу розпочалися відновлювальні роботи. Незважаючи на пошкодження, магазин продовжує працювати для наших клієнтів у штатному режимі, – зазначили у VARUS.

Двері цього супермаркету відчинились для відвідувачів цього ж дня, щоправда, пізніше ніж зазвичай. У VARUS наголосили, що роблять все для того, щоб магазини мережі продовжували роботу і щоденно  забезпечували українців всім необхідним.

Відновлення харківського ТРЦ "Караван"

Раніше ми розповідали, що компанія DCH I&RE почне роботи з повного відновлення ТРЦ "Караван" у Харкові у вересні 2023 року.

Наразі девелопер займається інженерно-технічною експертизою будівлі, з метою проаналізувати стан металоконструкцій та інженерних систем.

Її висновки у DCH I&RE розраховують отримати через три місяці, після чого буде ухвалено остаточний план щодо подальшого безпечного використання будівлі ТРЦ, а також проектних рішень по його повному відновленню.

Читайте також: VARUS запустив кулінарно-пізнавальний проєкт “Різномаїжжя відомих українців”

Орієнтовний бюджет для відновлення торгового центру наразі оцінюють у 150 млн. грн.

У компанії сподіваються обійтись без форс-мажорів та впоратись у намічені терміни, адже саме харківський “Караван” є флагманом всієї мережі. Ще по одному “Каравану” працює у Києві та Дніпрі.