У H&M відкриють віртуальні примірювальні

Як повідомляє Fashion United, Н&M планує відкрити у своїх магазинах функцію віртуальної примірки. Поки що нововведення впровадять лише в Німеччині. Проект розробили завдяки технологічній співпраці берлінської лабораторії інновацій H&Mbeyond та компанії NeXR Technologies SE.

Перші новини про запуск віртуальної примірювальної з’явилися в січні 2021 року.

Функцію розробили в рамках співпраці H&Mbeyond та NeXR для того, щоб запровадити інноваційний підхід до роздрібної торгівлі та проаналізувати поведінку споживачів щодо нових технологій. Цифрові примірювальні не тільки пропонують клієнтам унікальний купівельний досвід, але й допомагають досліджувати вплив нововведення на покупців.

Як працюватиме віртуальна примірювальна?

У магазинах рітейлера поставлять сканери тіла Fusion 3 від AvatarCloud Fashion. Клієнти можуть їх використовувати для створення власного “віртуального аватара” з точними розмірами. Згодом, прив’язавши свій аватар до облікового запису на сайті H&M, кожен зможе приміряти одяг із нових колекцій.

На даний момент додаток AvatarCloud вже доступний в App Store та Google Play. Випробувати функцію охочі зможуть з 14 жовтня по 6 листопада у магазинах Гамбурга та Берліна.

Джерело