У Києві з’явився магазин Ecko Unltd в унікальному концепті

У ТРЦ Ocean Plaza відкрився монобрендовий магазин американського бренду Ecko Unltd. Дизайн виконаний в унікальному для України концепті, що на всі 100% передає стилістику бренду. Магазин площею 157 кв. м представлено на першому поверсі ТРЦ. Офіційне відкриття відбулось 2 жовтня.

Ecko Unltd – американський бренд вуличного одягу, названий на честь свого засновника Марка Еко. Спочатку торгова марка була пов’язана з хіп-хопом та скейтбордингом, але на початку 2000-х Ecko Unltd перейшла до міського мейнстріму. Покупці бренду – стильні молоді люди, які цікавляться графіті, музикою, спортом та модою. Відмінна риса продукції – стилістика, заснована на графіті. Eckō Unltd має понад 400 доступних малюнків, які використовуються у всіх категоріях товарів.

Бренд має понад 6 000 точок продажу по всьому світу. В Україні магазини компанії представлені у Києві та Харкові. Магазин в Ocean Plaza представить два американські бренди – Ecko Unltd та Ucla. Серед асортименту бренду – спортивні костюми, світшоти, футболки, сорочки, трикотаж, штани чинос, джинси, верхній одяг для чоловіків та жінок, а також аксесуари.

 

Джерело