У КМДА дозволили збудувати новий ТРЦ на Петрівці

Влада Києва дозволила компанії Алієва побудувати торгово-розважальний комплекс на Петрівці.

Департамент містобудування та архітектури КМДА видав ТОВ Книжковий ринок містобудівні умови та обмеження для будівництва торговельно-розважального комплексу з паркінгом в Оболонському районі Києва. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Будівництво ТРЦ заплановано на двох ділянках загальною площею 4,46 га – одна на 3,55 га та друга на 0,91 га по просп. С. Бандери, 10 (книжковий ринок Петрівка). Гранично допустима висота комплексу визначена на рівні 45 м – близько 15 поверхів. При цьому остаточно висота буде визначена проектною документацією.

ТОВ Книжковий ринок отримало ці ділянки в оренду у 2007 році терміном на 5 років для будівництва експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу. 2012 року термін оренди було продовжено ще на 15 років.

У ДПТ зазначається, що відбудеться реконструкція ринкового комплексу під торговельно-розважальний центр Petrovka Mall. Площа приміщень ТРЦ дорівнюватиме 217 000 кв. м.

Раніше ми писали, що шведська компанія розпочала проектування ТРЦ Petrovka Mall.

Джерело