У Кропивницькому з’явився бренд одягу для військових за індивідуальними мірками

У Кропивницькому створили бренд “Асгард”, який шиє одяг спеціально для захисників і захисниць. Засновниця виробництва Марія Величко розповіла, як наважилась на це і в чому особливість її одягу.

За словами підприємиці, при виготовленні військового одягу вона керується передусім тим, що у бою від його функціональності та зручності дійсно може залежати життя.

Спілкуючись із військовими ми вчимося розуміти, що саме повинне бути у формі, аби вона була максимально функціональною та витривалою в бою. Елементарно, навіть випробовувати якість тканини вчили нас саме військові. За допомогою звичайної запальнички ми тепер можемо визначити склад матеріалу та чи правду про неї вказав виробник, - каже Марія Величко.

Створення бренду

Жінка тривалий час працювала в ательє і створити власний бренд мріяла давно, проте не наважувалася. До цього її підштовхнула повномасштабна війна. Почала шити одразу за кілька днів від початку повномасштабного вторгненення, зокрема навчилася конструювати та створювати плитоноски.

Після плитоносок асортимент почали розширювати і спробували шити елементи форми. Далі підприємство захотіло повністю одягати військових і довести, що українське може бути кращим за іноземне.

Я розуміла, що зможу це зробити. Потім з'явилася потреба в одязі. От на цьому ми й росли, що один військовий передавав іншому інформацію про нашу продукцію. Так ми знайшли своїх клієнтів. Попит ріс, колектив ріс і ми зрозуміли, що нам потрібно переходити вже на інший рівень - рівень бренду, - пояснює жінка.

Особливу увагу приділяли жіночій формі, її було розроблено за анатомічною формою жіночого тіла. Питання саме жіночої військової форми досить актуальне, бо багатьом захисницям доводилося носити одяг за так званими “чоловічими стандартами”.

Моделей знаходили різного зросту та комплекції, їм форму віддали безкоштовно. Після тестування внесли деякі технологічні правки. На вигляд ця форма ніби не відрізняється від чоловічої, але анатомічно це інша конструкція.

Бізнесвумен зазначає, що кожне замовлення шиється індивідуально, підлаштовується під мірки клієнта.

Джерело: "Гречка"

Читайте також: Найбільший в Україні виробник вин Artwinery створить бренд на честь Бахмута