Cisco Systems вийшла з рф і знищила місцеві запаси на понад 20 млн доларів

Великий американський виробник мережевого обладнання Cisco Systems з початку 2023 року знищив у росії матеріально-виробничі запаси на 1,86 млрд рублів (23 млн доларів).

Про це свідчить бухгалтерська звітність компанії в рф. Cisco вирішила призупинити діяльність у країні-агресорці ще у березні 2022 року. Про повний вихід з російського і білоруського ринків компанія офіційно повідомила у червні 2022 року.

У серпні корпорація вирішила утилізувати обладнання. Спочатку Cisco намагались вивезти майно через посередника, але йому не вдалось виконати замовлення. Тоді було ухвалене рішення знищити усе IT-обладнання та демозразки.

Процедура знищення відбулась у січні цього року. Знищені були:

  • запчастини;
  • комплектуючі;
  • зразки;
  • обладнання;
  • транспортні засоби;
  • офісні меблі;
  • техніка.

У документах зазначається, що ТОВ "Сіско системс" із червня до серпня 2022 року розірвало трудові договори з більшою частиною колективу в рф.

Компанія виплатила звільненим співробітникам і позабюджетним фондам близько 191 млн рублів компенсації.

*Довідка. Cisco Systems, Inc - транснаціональна корпорація, що є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання. Їх обладнання призначене для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

Співпраця з рф

Раніше ми розповідали, що колишні магазини іспанської корпорації Inditex у Москві та інших російських регіонах відкриються вже у квітні цього року.

Першим запрацює Zara у московському ТЦ "Авіапарк", але під назвою Maag. Pull&Bear працюватиме під вивіскою DUB, Stradivarius називатиметься Vilet, а Bershka змінить назву на Ecru.

Менеджмент точок залишиться незмінним, наразі завершується завезення товару і набір продавців. Детальніше про те, за якою схемою працюватимуть ці магазини, читайте в нашому матеріалі.

Джерело: Економічна правда

Читайте також: L’Oréal укладає найбільшу угоду в своїй історії і купує бренд Aesop