У Києві відкрився перший у світі офлайн-магазин EcoFlow

У Києві відкрився перший в Україні офлайн-магазин бренду EcoFlow. Точка стала не лише першим “фізичним” магазином у нашій країні, але й в усьому світі.

Робота стартувала 1 квітня 2023 року. За словами співзасновника компанії DroneUA Валерія Яковенко, ексклюзивного дистриб'ютора Ecoflow в Україні, тепер Київ можна називати столицею енергонезалежності світу.

Саме в Україні відкрито перший магазин EcoFlow у світі, а Київ тепер можна називати столицею енергонезалежності світу. Цієї зими понад 50000 Українських сімей стали енергонезалежними завдяки EcoFlow. Оселі, медичні заклади, пункти незламності, PowerBanking – ми були всюди, де потрібно було світло, – написав Валерій Яковенко.

На даний момент EcoFlow store працює у тестовому режимі. Офіційне відкриття обіцяють згодом. Працює точка за адресою Васильківська, 129.

Відкриття у Одесі та Миколаєві

Раніше ми розповідали, що мережа магазинів для творчості Akvarel відновила роботу двох точок - у одеському ТРЦ Riviera та у Миколаєві 1 квітня.

Точка мережі у одеському торговому центрі постраждала внаслідок ворожого обстрілу у травні 2022 року. У Миколаєві магазин Akvarel буде працювати за знайомою для містян адресою – вул. Спаська, 50/8.

Влітку цього року Akvarel поповниться ще двома магазинами у нових містах, яких саме - поки невідомо.

Детальніше про ребрендинг мережі читайте в нашому матеріалі.

Джерело: Валерій Яковенко

Читайте також: У рівненському ТРЦ “Злата Плаза” відкрилось 4 нових магазини та кав’ярня без бариста