У Києві відкрився супермаркет «Сільпо» у стилі всесвіту S.T.A.L.K.E.R

16 серпня у Києві у житловому мікрорайоні Комфорт Таун за адресою вул. Березнева, 12 А, відкрився новий супермаркет «Сільпо». Дизайн-концепт нового магазину присвячений грі S.T.A.L.K.E.R. 2: Чисте небо створене програмістами, дизайнерами, розробниками та іншими фахівцями української компанії GSS Game World.

«Для нас це важлива подія та своєрідний символ життєстійкості українців, і цей концепт оформлення якраз про це. І взагалі, вся робота над відкриттям магазину була про це. Ми задумали його ще влітку 2021-го та хотіли відкрити у березні 2022-го. Повномасштабне вторгнення росії завадило цим і взагалі будь-яким планам. Сьогодні ми вже розуміємо, що можливість купити продукти ближче до будинку стала однією з важливих умов життя українців. Тому ми вирішили все ж таки відкрити цей супермаркет. Будівля та інтер’єр були готові минулого року, а обладнання в цьому магазині майже все не нове — ми зібрали те, що евакуювали з інших «Сільпо» — напевно, це робить супермаркет ще більш спорідненим із всесвітом S.T.A.L.K.E.R», — повідомили в прес-службі компанії.

У новому «Сільпо» відтворили гру у найдрібніших деталях. На стінах усередині магазину вперше можна побачити концепти з гри S.T.A.L.K.E.R. 2, створені художниками GSS Game World. Стіни внутрішнього периметра стилізовані під занедбані індустріальні будівлі з Темної Долини — з розбитими шибками, попереджувальним знаком про Кровосос, пошкоджені складські двері та повітровод. Частина колон усередині стилізована під сосни, що ростуть поруч із «Дугою».

Всі покажчики для навігації в магазині стилізовані під різні локації гри: наприклад, у м’ясному відділі вивіскою є паливні баки з імітацією вогню.

Кавовий бутік на вході оформлений як бункер Сидоровича. Тут пропонується кава, яку мережу самостійно імпортує та обсмажує на власному заводі у Ворзелі.

Рибний відділ натякає на лабораторію Х18. З неігрових елементів тут є риба власного копчення та соління, акваріум із устрицями та, звичайно, імпортна та українська свіжа риба із чистих водойм.

У хлібному відділі, безумовно, є батони та знамениті багети «Сільпо». Випікають їх і десятки різних видів булочок та хліба у супермаркеті у печі на дровах. Ще тут є солодощі «Власної кондитерської», крафтові продукти «Лавки Традицій», смакоти для веганів та суперфуди у відділі «Здравоїжа», власна піца та навіть квітковий бутік, а ще тисячі товарів «Власного імпорту» від вина до хамона.

Всесвіт S.T.A.L.K.E.R. відтворено у реальному житті на площі 1604 кв. м. У магазині працює вісім класичних кас та 5 самокас.

Читайте також: У львівському ТРК Victoria Gardens проходитимуть суботні ринки від «Сільпо»