Власник IKEA збудує гігантський торговий центр в Індії

Ingka Centres оголосила про старт проекту будівництва першого торгового центру в Індії. Багатофункціональний комплекс з повноформатним магазином IKEA відкриється в Гуруграмі, місті на південний захід від Нью-Делі.

Загальна площа об’єкту становитиме близько 159 тис. кв. м. На дев’яти поверхах комплексу розташуються торгові галереї, кафе та ресторани, офісні простори, а також освітні та розважальні майданчики. У торговому центрі буде відкрито магазини як міжнародних брендів, так і локальних виробників. Центр також включатиме простори для проведення святкових заходів та подій, ландшафтний сад на даху, амфітеатр та внутрішній зимовий сад.

Обсяг інвестицій у будівництво комплексу – близько 400 млн євро. У Ingka Centres підкреслюють, що місце зустрічі стане найновішою пам’яткою Гуруграма. Завдяки відкриттю центру буде створено близько 2,5 тисячі нових робочих місць. Комплекс буде побудований із застосуванням екологічних будівельних технологій та отримає сертифікацію LEED Gold.

Відкриття заплановане на четвертий квартал 2025 року. Прогнозується, що відвідуваність місця зустрічі з IKEA як якірний орендар складе близько 20 млн осіб на рік. Магазин IKEA розташовуватиметься на площі 28 тис. кв. м, а його асортимент становитиме понад 9 тисяч артикулів. На площах меблевого центру відкриються дитяча ігрова зона, а також шведський ресторан та бістро.

Читайте також: IKEA відкрила перший магазин у Південній Америці