У київському ТРЦ Gulliver встановили найбільшу 3D-інсталяцію в Європі

Новий проект присвячений восьмому дню народження Gulliver та темі космосу. Унікальне 3D-шоу щодня транслюватиметься на екранах з 19:00 до 22:00 кожні півгодини.

Інсталяцію було розроблено компанією Expolight, яка спеціалізується на світловому дизайні в Україні. Фахівці компанії зуміли створити оптичну ілюзію із глибиною зображення, що створює «вау-ефект».

Майже чотири місяці ми працювали над тим, щоб відтворити на екрані ілюзію об’ємних вильотів незвичайної геометричної форми. Враховували всі особливості екрану, аналізували ракурси та знайшли оптимальну точку, з якою кадр виглядатиме максимально вдало», – розповів засновник компанії Микола Кабулка.

Завдяки проекту всі кияни та гості столиці зможуть побачити тривимірне зображення без допомоги 3D-окулярів. Заворожує ще й те, що інсталяція супроводжується звуковими ефектами.

«Спочатку ми хотіли, щоб величезні світлодіодні екрани стали невід’ємною частиною архітектурного дизайну будівель, зараз ми розуміємо, що створюємо шоу світового рівня, в якому задіяні найсучасніші технології», – каже Тетяна Атаджанова, PR-директор ТРЦ Gulliver. – «Схожу технологію використали у Південній Кореї, коли на рекламному екрані в Сеулі показали гігантську анаморфну ​​ілюзію «Хвиля». Наші екрани втричі більші за сеульські, а значить, нам є куди розвиватися. До речі, ми з партнерами вже працюємо над створенням програми, яка дозволить взаємодіяти з інсталяцією за допомогою смартфона».

Для отримання максимального ефекту глибини зображення «космічне шоу» необхідно дивитися під певним кутом. Для цього організатори відзначили найкращі місця спеціальними наклейками.

Джерело