У Львові на місці старої фабрики збудують багатофункціональний комплекс

Історичну будівлю біля «Львівводоканалу», де раніше була фабрика паровозних арматур «Андрусевич і спілка», реконструюють та розширять під багатофункціональний комплекс. В оновленій будівлі розмістять торговельний центр, офіси, а також готельні номери. При цьому забудовник планує зберегти історичні елементи будівлі. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 11 листопада.

Містобудівні умови і обмеження на нове будівництво на вул. Зеленій, 67 отримав Сергій Дігтяр — бізнесмен, співвласник львівського аквапарку «Пляж».

Судячи з отриманих МУО, двоповерхову будівлю з вежею реконструюють та надбудують ще два поверхи. За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, забудовник збереже історичний фасад будівлі та всі цінні архітектурні елементи.

На першому поверсі передбачені комерційні площі, а на верхніх поверхах — готельні номери. При цьому, наголосив Коломєйцев, це будуть не житлові апартаменти, а саме номери для тимчасового перебування. «Було надано планування номерів — там передбачаються суто кімнати з готельною інфраструктурою», — зазначив головний архітектор Львова.

Під час засідання виконкому також прийняли протокольне доручення обговорити з власниками суміжних земельних ділянок подальший розвиток цієї території.

Читайте також: В Нововолинську з’явиться торговельний центр