У Львові відкрився перший магазин H&M

Офіційне відкриття першого магазину шведського fashion-рітейлера у Львові відбулося 28 жовтня у ТРК Victoria Gardens.

Площа двоповерхового магазину складає 1900 кв. м. Інтер’єр виконаний у новітній концепції бренду, вирізняючись м’яким освітленням та природними кольорами.

«Ми впевнені, що жителі міста гідно оцінять як сучасний інтер’єр, так і широкий асортимент товарів для всієї родини», – наголосив Мемет Арісой, регіональний менеджер H&M в Україні та Східній Європі.

У новому H&M представлені відділи жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу. Також у магазині можна знайти лінійку спортивного одягу H&M Sport.

ТРК Victoria Gardens – найбільший торгово-розважальний комплекс Західної України, розташований у Львові за адресою вул. Кульпарківська, 226 О. ТРК введено в експлуатацію у 2016 році.

«Ми дуже раді відкриття першого магазину H&M у Львові саме у нашому ТРК. Ми переконані, що це один із найочікуваніших брендів у місті, тому доклали максимум зусиль, щоб залучити такого якірного орендаря. Віримо, що завдяки перетину наших цільових аудиторій співпраця буде успішною та взаємовигідною, а у наших користувачів буде ще більше причин обирати ТРК Victoria Gardens», – прокоментувала Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management.

Джерело