У Львові з’явиться новий торговельний центр

Стару будівлю біля головного офісу SoftServe, що на Садовій, 2А у Львові, перебудують на торговельний центр. Забудовник також планує облагородити довколишню територію.

27 вересня члени виконавчого комітету Львівської міськради внесли зміни до рішення №590 від 10.07.2020 і затвердили ТзОВ «Віллоу Ярд А» містобудівні умови та обмеження для проєктування реконструкції. Раніше такий дозвіл отримало ТзОВ «Інсула Інвест», який мав реконструювати об’єкт незавершеного будівництва з 58% готовності.

Торговельний комплекс збудують на земельній ділянці площею 0,5771 га. Будівлю з двоповерхової перебудують в одноповерхову. Довкола облаштують паркінг. Також забудовник має запропонувати схеми благоустрою території та погодити її в управлінні архітектури.

Поруч із ділянкою, де планується будівництво, розташовані ринок «Новий» та офіс ІТ-компанії SoftServe.

Довідка. ТзОВ «Віллоу Ярд А» засновано у 2019 році, воно спеціалізується на будівництві, купівлі та продажі власного нерухомого майна, оренді. Його директором у Youcontrol зазначений Богдан Александрович, засновниками — АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Акорд» та Олександр Берба.

Читайте також: WR Group анонсує відкриття нового торговельного комплексу у Трускавці