У листопаді відкриють найбільший в Україні ТРЦ Respublika Park

Столичний ТРЦ Respublika Park розташований біля станції метро Теремки. Загальна площа об’єкту складає 300 000 кв. м, орендна – 135 000 кв. м. Відкриття одного з найбільших торгово-розважальних центрів країни відбудеться 12 листопада.

Серед орендарів торгового центру: інноваційний парк сімейних розваг Neopolis (10 000 кв м), найбільший в Україні кінотеатр Multiplex, понад 500 магазинів відомих брендів та близько 50 ресторанів у F&B зоні, площею 9 300 кв м. Комфортний шопінг та відпочинок буде забезпечений зеленими зонами відпочинку та гідравлічною сценою для проведення івентів. Критий паркінг налічуватиме 3 500 місць.

Головною особливістю комплексу є «живий» парк всередині будівлі площею 2 000 кв. м. Концепція унікального парку розроблена у трендовому біофільному дизайні.

Інтер’єр та екстер’єр торгового центру акцентований на екологічності. На території висаджено понад 2 000 живих дерев, передбачено комплексну утилізацію відходів, ламп, елементів живлення та впроваджено системи ефективності з використанням сучасних LED технологій.

Ще з цікавого, У ТРЦ Respublika Park буде представлений унікальний атракціон – аеродинамічна труба. Проектуванням та виготовленням займалася латвійська компанія Aerodium, чиї технології використовують Hollywood та парки розваг Disney.

Також розробляється мобільний додаток з функціями прокладання маршрутів та пошуком магазинів. Окремо буде розроблено кабінет орендаря для ефективної операційної та бухгалтерської діяльності.

«Ми віримо в успіх проекту і точно знаємо, що завдяки своїй масштабності, унікальній концепції та сучасності Respublika Park стане об’єктом нового покоління для шопінгу та розваг. До реалізації проекту було залучено найкращі компанії міжнародного ринку нерухомості. Це буде принципово новий формат, який поєднає у собі відпочинок, розваги, природу, зустрічі та спілкування», – прокоментувала Юлія Щаслива, генеральний директор ТРЦ Respublika Park.

Джерело