ТРЦ Forum Lviv продемонстрував зростання показників до 6-го Дня народження

Як повідомили у компанії Multi Ukraine, у вересні 2021 року ТРЦ Forum Lviv відзначив свій шостий День народження. Під час святкового вікенду до торгового центру завітали майже 80 000 осіб. Загалом з моменту відкриття у 2015 році торговельний центр прийняв понад 63 млн відвідувачів.

За останній рік до Forum Lviv приєдналася низка нових відомих та популярних рітейлерів, серед яких The Body Shop, Under Armour, Intimissimi Uomo, Flo, Ochnik. Крім цього, багато торгових точок оновили свої магазини, а сам торговий центр удосконалив процес здійснення покупок для відвідувачів ТРЦ.

Цього року торгово-розважальний центр підтримав ініціативу міської ради та країни щодо боротьби з COVID-19. Виставкову зону було трансформовано на пункт вакцинації. На кінець вересня в ТРЦ Forum Lviv вакцинувалося близько 25 000 осіб.

Також ТРЦ Forum Lviv став першим ТРЦ в Україні, який отримав міжнародний сертифікат у галузі безпеки та гігієни Safe Guard.

«Нам дуже приємно бачити, що торговий центр відновлюється, і ми раді вітати клієнтів. Людям подобається робити покупки, а робота, яку ми провели, у тому числі для залучення нових рітейлерів, змусить полюбити наш ТРЦ ще більше. У той же час ми хочемо, щоб Forum Lviv відповідав найвищим стандартам безпеки та гігієни.Ми вдячні львів’янам та партнерам-ритейлерам, які підтримували та обирали наш ТРЦ протягом шести років нашої діяльності – це допомогло нам зробити ТРЦ Forum Lviv найбільш важливою торговельною та розважальною локацією, а також головним місцем для зустрічей у Львові», – коментує директор ТРЦ Forum Lviv Марина Нестеренко.

Multi Ukraine розробила та володіє ТРЦ Forum Lviv разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості, зокрема, з групою компаній «Budhouse Group» та компанією «Галерея Центр». Forum Lviv є місцем зустрічі та fashion локацією у місті Львові. Портфель брендів торгового центру – це унікальний мікс провідних національних та міжнародних брендів.