У Миколаївській області відновив роботу завод PepsiСo та великий виробник томатів

Компанія “PepsiСo Україна” відновила роботу свого заводу з виробництва безалкогольних напоїв у Миколаївській області. Крім цього в регіоні знову запустився великий виробник томатів.

Про це повідомляють у Миколаївській ОВА.

У відомстві зазначають, що йдеться про світового лідера з експорту томатів, але не уточнюють його назву. До початку повномасштабної війни найбільшим виробником томатів та томатної пасти в регіоні була компанія “Агроф’южн”, тож цілком ймовірно, що йдеться про відновлення роботи саме її підприємств.

Тому бізнес теж не боїться, працює та відновлюється, але ми хотіли б, щоб це відбувалося швидше, – сказав голова ОВА Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, відновленню бізнес-активності в області заважає велика кількість замінованих росіянами територій. Наразі південь України – найбільш замінована територія в усьому світі.

Через це бізнесу дуже важко щось планувати, частину бізнесу знищено, частину релоковано, і потрібен час та умови, зокрема щодо кредитування, щоб бізнес відновився, – зазначив голова ОВА.

Що належить до PepsiCo?

В Україні це п’ять підприємств:

  • завод із переробки фруктів, овочів та виробництва соків;
  • завод із виробництва соків, газованих напоїв та холодного чаю;
  • Харківський молочний комбінат;
  • Київський молочний завод.

Найбільш популярними брендами компанії в Україні є “Сандора”, “Садочок”, “Сандорик”, Pepsi, 7UP, Mirinda, “Слов’яночка”, “Агуша”, Lipton Ice Tea, “Єсентуки”, “Аква мінерале”, Lay’s та “ХрусTeam”.

Читайте також: СЕО “МНС Інвестмент” Олександр Никитин розповів про рік війни для компанії та плани на 2023-й