У Рівному з’явиться ТРЦ HAPPY.MALL

У Рівному у новому житловому комплексі «На Щасливому» запрацює торгово-розважальний центр «HAPPY.MALL» загальною площею понад 9 000 кв. м.

За словами директора торгового центру Тараса Максименка, відкриття планується на весну 2022 року.

Цей об’єкт стане частиною соціальної інфраструктури міста, адже повз ТРЦ було збудовано нову дорогу, яка дозволила не лише завести транспортний потік в об’їзд центру Рівного, а й розвантажити основний автомобільний трафік.

Компанія Vindergross Property Solution стала ексклюзивним консультантом проекту та розробила неймінг, дизайн-концепцію зовнішнього та внутрішнього простору, набір операторів та маркетинг ТРЦ. Особливу увагу під час розробки концепції торговельного центру автори приділили створенню сучасного фасаду та інтер’єру.

У ТРЦ “HAPPY.MALL” будуть представлені основні групи товарів та послуг для комфортного проживання в ЖК: аптека, оптика, дрогери, зоотовари, годинники, ювелірні вироби, квітковий салон, виномаркет, дитячі товари, побутові послуги, електроніка та розважальний сегмент.

Зокрема, тут буде розміщено продуктовий супермаркет “Сільпо”, площею 2700 кв. м, поки що найбільший у Рівному і магазин “JYSK”, площею 1200 кв. м. Також передбачено дитячий розважальний центр Happy.Park.

“У концепції ТРЦ ми не плануємо стандартного фудкорту з огляду на ситуацію з пандемією. Наразі підписуються договори з окремими ресторанами, з урахуванням формату “на видачу замовлень”. Родзинкою даного сегменту стане відома кондитерська високого рівня з “інстаграмною” подачею та дизайном”, – зазначила Ольга Чекаліна, керуючий партнер проекту.

Джерело