У Mall of America відкриється кіберспортивна арена

Торговий центр Mall of America планує відкрити велику арену кіберспорту з ігровим залом та трансляціями. Під новий об’єкт виділять приміщення площею 1700 кв. м на четвертому поверсі торгового центру. Там же буде ігровий зал з їжею та напоями та фірмовий магазин. Відкриття центру заплановане на перший квартал наступного року.

Wisdom Gaming має намір створити арену, де можна буде проводити прямі трансляції змагань з кіберспорту перед студійною аудиторією. Компанія також планує проводити масштабні ігрові заходи у TCF Rotunda – відкритому майданчику торгового центру, який використовується для проведення концертів та виступів.

Forbes пише, що укладання договору оренди з компанією Wisdom Gaming є свого роду початком нової ери торгових центрів щодо проведення прямих трансляцій відеоігор. У майбутньому такі розваги можуть стати невід’ємною частиною молів.

«Гнучкість і можливість масштабування – ось що нас найбільше приваблює в партнерстві з Mall of America», – прокоментувала Ніколь Дю Кейн Спенсер, віце-президент з продажу та партнерства Wisdom Gaming.

У свою чергу, у Mall of America зазначили, що торговий центр може використати досвід Wisdom Gaming для того, щоб зробити комплекс «головним центром для світових шанувальників кіберспорту».

Довідка. The Mall of America – торговий центр, розташований у Міннесоті. Загальна площа становить понад 450 000 кв. м. Відкрився у 1992 році і є одним із найбільших торгових центрів світу.

Wisdom – провідна ігрова компанія, яка спеціалізується на виробництві кіберспорту, створенні контенту та організації турнірів.

Джерело