У серпні для відвідувачів відкриють перший та другий поверхи ТРЦ Nikolsky

Компанія Budhouse Group планує відновити роботу першого та другого поверхів харківського ТРЦ Nikolsky, раніше ушкодженого реактивною системою залпового вогню «Смерч».

Про це під час RAU Webinar “Відновлення роботи ТРЦ у воєнний час” розповів Максим Гаврюшин, голова Української ради торгових центрів та операційний директор Budhouse Group.

«Зараз працює лише підземний поверх ТРЦ Nikolsky, хоча ми розпочали ремонтні роботи як у зоні поразки, так і в інших місцях. Тому що пошкоджено фасад та багато вентиляційного та кліматичного обладнання, яке ми вже замовили для заміни. І якщо все буде гаразд, у серпні відкриємо для відвідувачів перший та другий поверхи. Інші поверхи будуть відновлені пізніше», – зазначив Гаврюшин.

Він також додав, що навіть у ТРЦ, що частково працює, є дві заявки на оренду приміщень і ще один новий ритейлер знаходиться на стадії ремонту та підготовки приміщення.

Загалом галузь торгової комерційної нерухомості поступово відновлюється. Понад 70% торгової площі українських ТЦ вже працює. Ще 14% площ закрито та 14% перебувають на окупованій території. Ситуація сильно відрізняється по регіонах. На заході, у центрі та півночі країни майже всі ТЦ та ТРЦ працюють. У Києві закритими залишаються близько 10% площ, на півдні — близько 50% і найбільша кількість закрита на сході — близько 87%.

Читайте також: З 24 постраждалих в Україні ТЦ 7 відновили роботу