У серпні планується відкрити 75% площі ТРЦ Retroville

20 березня ТРЦ Retroville отримав пошкодження через бойові дії, а 15 червня вже частково відновив роботу.

Як повідомила Рената Якубченієне, генеральний директор ТРЦ Retroville, в інтерв’ю виданню CP з 15 червня роботу відновили понад 15 орендарів. Серед них: Terranova, JYSK, New Balance, Famo, DUNA, VOVK, OSCAR, CallagHan, Formenti, SKECHERS, Vizhital, Sarto Grange, Athletics, CaseHub («острів»), обмін валют, «Зроби Сам» («острів») , PRO Espresso та Coffeelat.

Наразі ТРЦ у зв’язку з військовим становищем, а також комендантською годиною працює з 10:00 до 19:00. Деякі послуги, такі як паспортний сервіс та сервісний центр МВС України, працюють за окремим графіком.

Відновлювати торговий центр почали одразу, як тільки з’явилася нагода. Було виконано величезну роботу з прибирання та розчищення території, до якої в тому числі приєдналися багато волонтерів. Потім відновлювали меншу частину торговельно-розважального центру, щоб можна було відкрити його для відвідувачів.

«Паралельно проводяться відновлювальні роботи по всьому ТРЦ, щоби вже на початку серпня відкрити 75% його площі разом із ключовими брендами, кінотеатром, фуд-кортом, розважальними дитячими комплексами, а також супермаркетом Novus», — розповідає Рената Якубченієне.

За її словами, всі питання оренди обговорюються та узгоджуються індивідуально з кожним орендарем.

«У всіх дуже різні ситуації та можливості продовжувати співпрацю. Ми намагаємося знайти баланс та партнерський підхід, йдемо назустріч орендарям. У цьому питанні ми дуже гнучкі та орієнтовані на співпрацю», – зазначає генеральний директор ТРЦ Retroville.

Збитки від ракетного удару по ТРЦ Retroville оцінюють у 60 мільйонів євро.