У Софіївській Борщагівці розпочав роботу боллівудський «Сільпо»

4 грудня у селі Софіївська Борщагівка відкрився четвертий дизайнерський «Сільпо». Супермаркет площею 1 525 кв. м працює за адресою просп. Героїв Небесної Сотні, 24/83 (ТЦ Sofia Mall).

Натхненням для створення супермаркету став Боллівуд. У магазині змішалася вся палітра індійської культури: кадри та ілюстрації з фільмів, постери, танці та рожево-зелені візерунки. На вході гостям привітно махає хоботом найшанованіша священна тварина – слон із вивіскою «Сільпо».

З чотирьох сторін фруктово-овочевого відділу до стелі піднімаються індійські арки, що підкреслюють багатий вибір продуктів. Над рибним та м’ясним відділами зображені тематичні малюнки.

На особливу увагу заслуговує зона квітів, серед якої розмістилася статуя володаря танцю – Шиви Натараджі. Квіти посідають особливе місце в індійській культурі, а у «Сільпо» перенесли цей символ завдяки відкритому бутику.

Традиційно, у новому дизайнерському супермаркеті працюють «Власна кондитерська» та кав’ярня Feeltrd. Також у боллівудському «Сільпо» можна замовити готову їжу на винос чи з доставкою.

У супермаркеті працює 11 звичайних кас та 8 самокас, а товари у торгових залах мають електронні цінники.

Відвідати магазин можна щодня з 8:00 до 23:00.

Джерело