У стані війни: як працюють об’єкти торговельної нерухомості дніпровської девелоперської компанії Alef Estate

Торгові комплекси компанії Alef Estate продовжують працювати та підтримувати економіку країни. У Дніпрі ТРК МОСТ-сіті, БФК Cascade Plaza, ТК Наша Правда, ТК на Пастера, ТК Новий Центр та ТК Terra у Кривому Розі з перших днів війни забезпечують населення критично необхідними товарами, закриваючи потреби відвідувачів у продуктах харчування, ліках, засобах гігієни, косметичні вироби та одяг.

ТРК МОСТ-сіті

Відомий торгово-розважальний комплекс міста, що розташований за адресою вул. Глінки, 2 не припиняє своєї діяльності. З 10:00 до 18:00 у МОСТ-мережі щодня працюють продуктовий супермаркет VARUS, аптека Мед-сервіс, магазини одягу відомих брендів: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, STEM, GUESS, Levi’s, Diesel, Vovk, LC Waikiki, магазини жіночої білизни : Women’secret, Calzedonia, Intimissimi, магазини спортивних товарів та одягу: Nike, New Balance, Under Armour, All Stars, магазини косметики та парфумерії: BROCARD, L’Occitane, Sister’s Aroma, Yves Rocher, SOLO, NYX, EVA. Також відкриті магазини взуття: INTERTOP, PREGO, ESTRO, магазини електроніки та техніки: АЛЛО, Comfy, MOYO.

Для зручності відвідувачів на сторінках комплексу в соціальних мережах щодня публікується актуальний перелік магазинів, що працюють.

МФК Cascade Plaza

Для відвідувачів працюють делікатес-маркет Le Silpo, магазин нішевої парфумерії та косметики ЖАН NICHE CONCEPT, ювелірний бутік il Cammeo, магазин дитячого одягу французького бренду Jacadi, магазин жіночого одягу TWINSET, бутік ексклюзивного одягу із всесвітньо відомими брендами Symbol. Відкрито аптеку, магазини посуду, дитячі іграшки та ресторани, де є можливість випити кави або замовити обід.

Також свою роботу відновили SOHO Beauty Center, SOHO Restaurant & Bar, SOHO Boutique Hotel, які працюють з 8:00 у звичайному режимі, дотримуючись комендантської години.

ТК Наша Правда

Сімейний торговельний комплекс Наша Правда на пр. Слобідській, 31Д продовжує свою роботу з 8:00 до 19:00. У комплексі відкрито магазини з продуктами харчування, косметичними товарами, побутовою технікою, одягом, дитячими товарами, товарами для дому, зоотоварами, а також аптекою та відділеннями банків. Також працюють Центр надання адміністративних послуг, Головний сервісний центр та Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр, які надають громадянам державні послуги.

ТК на Пастера

Комплекс, як і раніше, продовжує свою роботу щодо забезпечення потреб людей на Пастера, 6а з 8:00 до 19:00. У ТК відкриті: продуктовий супермаркет Сільпо, Eva, Akvarel, Giulia, Yves Rocher, Zoologia, ЦентрОптика. Також працюють магазини одягу, парфумерії, побутової техніки, мобільних аксесуарів та аптека.

ТК Новий Центр

Розташований у самому центрі міста на Глінки, 1, Новий Центр не припиняє своєї діяльності і відкритий для відвідувачів з 8:00 до 20:00. У торговій зоні працює продуктовий супермаркет АТБ, магазини з товарами для дому, мобільними аксесуарами, зоотоварами та аптекою.

ТК Terra

ТК Terra – це один із найбільших комплексів у Кривому Розі, який знаходиться за адресою: 5-й Зарічний мікрорайон 11К. Для забезпечення мешканців усім необхідним з 8:00 до 20:00 працюють продуктові магазини, магазини із косметичними товарами, одягом, салони зв’язку, кав’ярні та аптека. З актуальною інформацією про торгові точки, що працюють, ви можете ознайомитися на офіційних сторінках комплексу в Instagram і Facebook.

Читайте також: У дніпровських ТРЦ починають відкриватися кінотеатри