У столиці розпочне роботу новий ТЦ Епіцентр

Новий ТЦ Епіцентр у Києві стане дев’ятим за рахунком торговим центром мережі у столиці та відкриється на перетині Дніпровської набережної з вулицею Березняківська. Загальна площа двоповерхового ТЦ становитиме понад 30 000 кв. м торгової площі з наземним та підземним паркінгом більш ніж на 600 автомобілів.

Відкриття гіпермаркету відбудеться 10 вересня. Сам торговий центр реалізований у новітньому форматі з усіма інноваційними концептами та стане візитною карткою нового шляху розвитку компанії у столиці. Асортимент перевищуватиме 170 тисяч артикулів товару. У ньому також відкриється великий Food Market із площею 3000 кв. м та окремим фуд-кортом. На першому поверсі також можна буде придбати будівельні матеріали, інструменти, вироби з металу та дерева, сантехніку, плитку для підлоги та інші покриття, декоративні матеріали, побутову хімію та косметику, автотовари тощо.

На другому поверсі ТЦ розмістяться центр техніки “ЦЕ ТІ”, “Салон килимів”, дитячий магазин “E.Pic”, “Галереї Деко”, “Центр меблів”, “Студія Світла”, “Сад та город”, зоомагазин “Lapki” та магазин спортивних товарів Intersport з баскетбольною ігровою зоною з панорамою на Печерських пагорбах.

Крім того, Епіцентр анонсував відкриття нового ТЦ у Львові, яке також відбудеться 10 вересня.

Слід зазначити, що нові ТЦ мережі «Епіцентр» у Києві та Львові стануть найбільшими торговими об’єктами в Україні, введеними в експлуатацію з початку широкомасштабної війни. Їхнє відкриття дозволить створити понад 1200 нових робочих місць, а річні відрахування до місцевих та державних бюджетів за попередніми оцінками перевищать 145 млн грн.

Читайте також: Столичний ТРЦ Дивосвіт на Оболоні вдруге виставили на продаж