WR Group анонсує відкриття нового торговельного комплексу у Трускавці

У Трускавці розпочато будівництво нового ТЦ Vector. Торговельний центр забезпечить мешканців міста широким асортиментом послуг та значно збільшить кількість робочих місць.

Площа об’єкту становитиме 9000 кв. м. Тут розмістяться заклади харчування, магазини та плейсменти для дозвілля. Однорівневий, сучасний та комфортний комплекс стане місцем приємних зустрічей, шопінгу та відпочинку для туристів та місцевого населення.

Активні будівельні роботи нового комплексу проводяться під керівництвом команди WR Group. За доброю традицією, компанія залучить міжнародних операторів, яких до цього не було в Трускавці. Відкриття торговельного комплексу заплановано на III-IV квартал 2023 року.

За реалізацію проєкту взялися досвідчені фахівці архітектурно-інвестиційної компанії Креатив.

Довідка. Компанія WR Group — це вмотивована команда експертів, що займає лідерські позиції у західному регіоні країни у сфері управління комерційною нерухомістю. Команда направляє весь досвід та професійні навички для забезпечення повного циклу реалізації бізнес-проєктів.

WR Group стрімко розвиває свій бренд на ринку нерухомості: за два роки роботи компанія отримала в управління 19 торгових центрів у Львові та області. Комерційні площі становлять 107 231 кв. м, а офісні – 57 630 кв. м. Фахівці компанії здійснюють комплексне управління об’єктом: від рекламної кампанії та залучення субпідрядників до наповнення об’єкта провідними міжнародними та українськими операторами.

Наразі у WR Group співпрацюють з Сільпо, Фокстрот, JYSK, SinSay, LC Waikiki, Ельдорадо, АТБ, Золотий Вік, Prostor, ЕVA та багатьма іншими відомими брендами.

Читайте також: У Дрогобичі розпочалося будівництво нового торгового центру