У ТРЦ Cosmo Multimall з’явиться локація SOVA у новому форматі

19 лютого ювелірний будинок SOVA відкриває третій SOVA Pick Up у Києві. Це вже 15-та локація ювелірного будинку у столиці.

Нова локація відкриється у форматі SOVA Pick Up у ТРЦ Cosmo Multimall. Острівець буде розташований на третьому поверсі у fashion галереї (блок В).

За словами Крістіни Башлій, директора з маркетингу SOVA, формат SOVA Pick Up допоможе максимально прискорити розширення географії бренду та представленості у всіх торгових центрах, які відвідує аудиторія ювелірного будинку.

«Функціональність такого компактного формату значно полегшує взаємодію клієнта із брендом незалежно від каналу продажів. Нам вдалося переконатись у цьому на власному досвіді, адже ми працюємо з SOVA Pick Up вже цілий рік і отримуємо гарні відгуки як від клієнтів, так і від ТРЦ. Наприклад, тут можна забрати своє інтернет замовлення та познайомитися з бестселерами бренду», — каже Крістіна Башлій.

В даний час в Україні працює 44 локації ювелірного бренду SOVA у 18 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Миколаєві, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Херсоні, Луцьку, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Маріуполі, Чернівцях та Сумах.

Читайте також: У ТРЦ Мануфактура відкриється перша у Сумах локація ювелірного будинку SOVA

Джерело