У ТРЦ Мегамол проходить благодійна виставка дитячих картин

З ініціативи Міжнародного Благодійного Фонду «Без кордонів» у ТРЦ Мегамолл у Вінниці триває благодійна виставка дитячих картин.

Будь-яку з наданих робіт можна отримати, перерахувавши благодійний внесок на рахунок МБФ «Без кордонів». Благодійні внески спрямовуються на придбання медичного обладнання та допомогу пораненим.

У галереї представлені роботи дітей-волонтерів із сімей вимушено переселених осіб, які сьогодні перебувають у Вінницькій області. Створено їх у рамках проекту «Живопис — терапія дитячих сердець».

«Дитячі малюнки — це внесок кожного з них у Перемогу, це вчинки задля підтримки тих, хто постраждав від війни більше, ніж вони. Тому частково дитячі картини ми реалізуємо на аукціонах та виставках: створили цифровий каталог «NFT-проект» для залучення коштів на придбання обладнання для медичних центрів та допомоги пораненим», – повідомили у МБФ «Без кордонів».

Підтримати проект можна також здійснивши благодійний внесок на рахунок фонду, придбавши каталог робіт проекту, або одну з картин, представлених на сайті, або купивши цифрову копію роботи NFT-проэкту.

Довідка. МБФ «Без кордонів» підтримує проекти громадських об’єднань та соціально-відповідального бізнесу, а також допомагає мешканцям громад, які опинилися у складному становищі.

Читайте також: ЦУМ Київ відкрив новий арт-сезон, присвячений українській культурній спадщині та народному мистецтву