У ТРЦ Respublika Park відкрився новий брендовий магазин Samsung Experience Store

Наприкінці грудня у київському ТРЦ Respublika Park відкрився новий брендовий магазин Samsung Experience Store. Таким чином 2022 Samsung починає з 35-ма брендовими магазинами SES в Україні.

Кожна деталь функціонування магазинів SES, зокрема екологічний аспект, продумана до дрібних подробиць, що відображається в інтер’єрі, упаковці і навіть уніформі персоналу. Оформлення нового магазину SES дотримується фірмового преміального стилю: якнайменше пластику, акцент на деталях з каменю, дерева та металу, а в центрі уваги пристрою, від яких ніщо не відволікає. Продукцію в магазині можна не лише оглянути, а й самостійно випробувати. Брендована уніформа персоналу виготовляється з органічної бавовни, яка вимагає при своєму виробництві на 90% менше прісної води та на 60% менше електроенергії, порівнюючи зі звичайною бавовною. Увага приділена і упаковці: завдяки лаконічному маркуванню та друкуванню соєвим чорнилом упаковку легко сортувати та переробляти.

Тепер новий Samsung Experience Store в ТРЦ Respublika Park є одним із найбільших серед брендових магазинів Samsung. Окрім широкого асортименту мобільної продукції та аксесуарів, тут представлений збільшений вибір телевізорів та окремий стіл для ознайомлення з революційними складними смартфонами серії Z. Також у магазині працюватиме сервісний центр та велика дитяча зона з планшетами.

«Ми раді представити новий магазин Samsung Experience Store у Respublika Park. Завдяки зручному розміщенню та облаштуванню цього ТРЦ, який першим в Україні отримав експертний висновок про доступність для осіб з інвалідністю, ще більше людей зможуть оцінити всі переваги висококласного сервісу Samsung», — вважає Яна Сіренко, менеджер з маркетингових комунікацій Samsung Experience Store, компанії Samsung Electronics Україна.

Читайте також: АЛЛО відкрила свій найбільший магазин

Джерело