У ТРЦ Retroville оформили ресторан у стилі «Ігри у кальмара»

Kim Kimchi BBQ – перше в Україні корейське барбекю з авторською кухнею від міжнародного бренд-шефа з Кореї. Головна фішка закладу – барбекю-столи із вбудованими гратами для гриля та використані в оформленні елементи із серіалу «Гра в кальмара».

Ресторан Kim Kimchi BBQ відкрився в ТРЦ Retroville ще рік тому, але напередодні Хеллоуїна перетворився і став дуже привітним для всіх шанувальників гучного серіалу від Netflix.

«На хвилі популярності корейського шоу ми вирішили відтворити атмосферу «Ігри в кальмарах» у деталях та декораціях. Ідея настільки сподобалася відвідувачам, що ми лишили декорації. Тепер усі охочі можуть відчути атмосферу серіалу та зробити фото», – розповіла маркетолог ресторану Kim Kimchi Дар’я Дев’яткіна.

Площа закладу, розрахованого на 130 місць, становить понад 400 кв. м. На вході до ресторану гостей зустрічають візуальні елементи із серіалу.

Під час хеллоуїнського вікенду, у ресторані використали кілька фішок «Ігри в кальмари». Наприклад, для гостей випікали печиво серіалом і всі бажаючі могли потикати його голками. Ті, хто вигравав, крутив колесо Фортуни та міг отримати подарунок чи знижку. Усього було виготовлено 400 штук цукрового печива. Також гостей зустрічали сек’юріті у червоних комбінезонах.

Проте в меню Kim Kimchi не тільки кіноманське печиво, а й традиційні топкоки, корейські роли «кімбап», три види рамен, корейські смажені пельмені, тартар з яловичини, курка по-корейськи, креветки в гостро-солодкому соусі та фруктова корейська водка «Соджу».

Головна фішка Kim Kimchi – вбудована у кожен стіл поверхня для барбекю, за допомогою якої гості можуть смажити м’ясо самостійно. При цьому дим не заважатиме іншим відвідувачам, адже над столами встановлені системи вентиляції.

Довідка. ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, розташований у Києві за адресою проспект Правди, 47. ТРЦ оточують чотири жваві вулиці – проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. При цьому вже найближчим часом, як запевняє міська влада, на Виноградарі з’являться чотири станції метрополітену, дві з яких перебувають у безпосередній близькості до торгового центру.

Загальна площа об’єкта (GBA) складає 120 334 кв. м, серед яких 9450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м.

Джерело