У ТРЦ в Омані відкрився гігантський сніговий парк

У торговельному центрі Mall of Oman в Омані відкрили багатофункціональний сноупарк. Проєкт є найбільшим на Близькому Сході. Сніговий парк був розроблений Majid Al Futtaim. У 2005 році компанія представила свій перший проєкт у флагманському торговельному центрі Mall Al Futtaim, а пізніше реалізувала мегапроєкт Ski Dubai у торговельному центрі Mall of the Emirates.

Загальна площа снігового парку Snow Oman становить 14 865 кв. м. Комплекс поєднує в собі різноманітні зимові атракціони, льодовий каток площею 475 кв. м, першу в країні колонію пінгвінів і природний сніг. Головні прикраси — крижане портове місто та затонулий корабель із маяком. Вхід до парку починається від 12,5 OMR, що еквівалентно 32,5 доларам.

Snow Oman обслуговує гостей будь-якого віку та пропонує розваги як для дітей, так і для любителів гострих відчуттів. На території сноупарку також розташовані кафе з гарячими напоями, зручними столиками та фотозонами.

Majid Al Futtaim — один з найбільших конгломератів нерухомості та роздрібної торгівлі на Близькому Сході, в Африці та Азії. Компанія управляє 29 торговельними центрами, 13 готелями та чотирма багатофункціональними комплексами в ОАЕ, а також понад 600 кінотеатрами та декількома розважальними центрами.

Читайте також: Оголошено фіналістів премії ECSP Design and Development Awards 2023