У Вінниці збудують мультифункціональний комплекс із торговим центром

У Вінниці на місці непривабливої ​​будівлі панельного готелю «Південний Буг» зведуть мультифункціональний комплекс під назвою «BOGUN City». Це масштабний проект, аналогів якого в Україні ще немає, оскільки в цьому комплексі пов’язано абсолютно все, що потрібне для бізнесу, роботи та життя в одному місці.

Деталями будівництва поділився директор компанії «Агро Дельта Плюс» Назар Остапенко.

У 2019 році готель «Південний Буг» був виставлений на аукціон та отримав нового власника. Торги за об’єкт у січні 2020 року виграла компанія «Агро Дельта Плюс». За майновий комплекс готелів новий власник заплатив 40,956 млн гривень за стартової ціни 33 млн. грн.

Вибір підрядника для демонтажу готелю було проведено на тендері, який виграла компанія «Техбудмеханіка-Спецпроект» з Києва. Ця компанія вже відома вінничанам з демонтажу м’ясокомбінату біля залізничного вокзалу, на місці якого було збудовано новий будівельний гіпермаркет «Епіцентр».

Демонтаж будівлі планують завершити до кінця 2021 року, а навесні на місці Південного Бугу розпочнеться масштабне будівництво нового комплексу BOGUN City.

Яким буде «BOGUN City»

Проект нового багатофункціонального комплексу готувала архітектурна майстерня Олександра Коротких.

Комплекс буде збудований таким чином, що в ньому можна буде жити, працювати та відпочивати, не покидаючи його території. Вийде таке собі місто в місті, з усією необхідною інфраструктурою, виконаною за всіма стандартами будівельної індустрії.

«BOGUN City» складатиметься з чотирьох веж на 21, 17, 14 та 10 поверхів, сполучених між собою величезним триповерховим торговельно-розважальним центром та підземним паркінгом на 165 автомобілів. Поруч із комплексом розміститься наземний паркінг на 85 авто.

У торгово-розважальному центрі планується відкрити великий мережевий супермаркет, магазини та бутіки, аптеки, відділення банків, фітнес-центр та СПА-салон, басейн, ресторани, фуд-корт та все-все, що може знадобитися сучасному жителю комплексу для комфортної. життя. На третьому поверсі ТРЦ планується організувати відкриті майданчики із зеленими насадженнями.

Перша вежа комплексу заввишки 21 поверх включатиме бізнес-центр з офісами та конференц-залами, а також готель.

У трьох інших вежах заввишки 17, 14 та 10 поверхів розмістяться житлові апартаменти.

Будувати «BOGUN City» розпочнуть на початку 2022 року та планується, що через 2 роки комплекс прийме своїх перших мешканців та відвідувачів.

Джерело