Uklon та “Сільпо” запускають спільну послугу доставки товарів

Мережа магазинів “Сільпо” та сервіс Uklon запустили спільний проєкт доставки замовлень з магазинів.

Про це повідомляє фінансове видання AIN.UA.

Зазначається, що проєкт розробляли аж з липня. Його суть в тому, що Uklon тепер виконує для “Сільпо” доставку замовлень, оформлених через сайт мережі.

Наразі таким чином можна зробити замовлення лише за попередньою оплатою, але в майбутньому планують додати можливість оплати через термінал та за готівку.

Uklon доставлятиме продукти не з усіх супермаркетів “Сільпо”, а лише з тих, що підключені до сервісу. Наразі таких магазинів 110, вони розташовані у 30 містах: Київ, Чернівці, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Боярка, Вінниця, Камʼянець-Подільський, Луцьк, Черкаси, Житомир, Івано-Франківськ, Буча, Бровари, Львів, Кропивницький, Стоянка, Суми, Харків, Хмельницький, Васильків, Одеса, Кривий Ріг, Бориспіль, Чернігів, Вишгород, Рівне, Ужгород, Лиманка, Біла Церква.

Як скористатися доставкою?

Для цього необхідно зайти на сайт “Сільпо”, обрати товари та додати їх до кошику.

Далі треба оплатити замовлення онлайн та ввести адресу доставки. Послуга сформується автоматизовано, за допомогою технології API.

Система автоматично ініціює передачу даних про замовлення до Uklon після проведення оплати. На питання щодо тарифів на доставку в компанії поки що не відповіли.

Читайте також: “Сільпо” тимчасово змінює назву одного зі своїх супермаркетів