Українські школи Фонду Реал Мадрид отримують допомогу від всесвітньо відомого клубу та компанії Епіцентр

Футбольний клуб “Реал Мадрид” у рамках компанії “Разом з Україною” виділив 1 млн євро на підтримку українських біженців. Кошти будуть передані міжнародним організаціям «Червоний хрест» та ACNUR від ООН (Управління Верховного комісара ООН у справах біженців), а також українським соціально-спортивним школам.

Окрім фінансової допомоги від іспанського клубу організації отримають 13 тис. предметів одягу та спортивного інвентарю.

Громадській організації “Епіцентр дітям”, яка займається українськими школами Фонду “Реал Мадрид”, надійде 100 тис. євро. Кошти будуть спрямовані на допомогу сім’ям підопічних (понад 800 вихованців соціально незахищених сімей) та підтримання життєдіяльності організації у цей надскладний період.

З початку військової агресії Росії проти України ГО «Епіцентр дітям» допомагає сім’ям бенефіціарів у процесі евакуації з гарячих точок України. Фінансову підтримку соціально-спортивним школам надає група компаній “Епіцентр К”.

Одна із соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» у місті Ірпінь продовжує зазнавати величезних втрат у результаті бойових дій.

З Ірпеня та Києва здійснюється евакуація найбільшої кількості підопічних Фонду Реал Мадрид разом із їхніми сім’ями. При цьому ГО «Епіцентр дітям» забезпечує їх житлом на заході України, безкоштовним харчуванням та товарами першої потреби.

Крім того, компанія «Епіцентр К» здійснила облаштування укриттів у школах Фонду «Реал Мадрид» на базі трьох київських навчальних закладів, надавши теплі речі, засоби гігієни та інші предмети першої потреби. Таким чином, було забезпечено укриття понад 3 000 осіб. Також ГО «Епіцентр дітям» та компанія «Епіцентр» з початку військових дій надавали та продовжують надавати допомогу Ірпеню. Загальна сума допомоги компанії «Епіцентр» соціально-спортивним школам Фонду «Реал Мадрид», місту Ірпінь та територіальній обороні вже перевищила 500 тис. грн. Ця благодійна допомога триватиме.

«Ми дякуємо «Реалу Мадрида» за підтримку наших соціально-спортивних шкіл у цей період. На жаль, нашим діткам довелося віч-на-віч зіткнутися з усією жорстокістю і нещадністю слова «війна»: багато хто з них довгий час ховався в підвалах, втратив будинок і бачив смерть на власні очі. Ми робимо все можливе, щоб підтримати та допомогти безпечно виїхати за кордон. Втім, ми не втрачаємо зв’язку та розробили програму онлайн-навчання. Враховуючи ситуацію, вона насамперед спрямована на психологічну підтримку наших підопічних та їхніх батьків», — розповідає віце-президент ГО «Епіцентр дітям» Тарас Герега.

16 березня українські соціально-спортивні школи Фонду “Реал Мадрид” відновили онлайн навчання в рамках оновленої програми дистанційного навчання. Вона має на увазі заняття з психологом, соціальним працівником та уроки англійської мови. Раніше 50% навчального процесу присвячувалися спортивному тренуванню та стільки ж — соціальним дисциплінам.

«Звичайно, нам довелося адаптувати навчальну програму під реалії та сьогоднішні потреби. Ми розуміємо, наскільки важливо, незважаючи на все, продовжувати піклуватися про дітей та надавати їм доступ до навчання та цінностей Фонду. В онлайн-форматі наші вихованці можуть знову побачитися зі своїми друзями та відчути дух єднання шкіл Фонду «Реал Мадрид». Ми працюємо над тим, щоб відновити зв’язок із найбільшою кількістю наших учнів. І віримо в те, що незабаром ми зустрінемося наживо та відновимо звичні тренування на спортивних майданчиках Києва, Ірпеня та інших українських міст», — наголошує головний координатор соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» Тетяна Єднаковська.

Читайте также: Эпицентр в Харькове обстреляли