Українська Рада Торгових Центрів (УРТЦ) увійшла до складу Європейської асоціації торгових центрів (ECSP)

"У 2020 році в Міжнародній Раді Торгових Центрів (ICSC) відбулася реорганізація, внаслідок чого європейське представництво (ICSC Europe) отримало повну незалежність і було перетворено на ECSP (European Council of Shopping Places). Логічним продовженням роботи Національного комітету ICSC в Україні стала реєстрація Української Ради Торгових Центрів, яка, як національне представництво, увійшла до складу європейської асоціації.
Ми продовжимо представляти український ринок торгових центрів у Європі вже у складі нової профільної європейської асоціації, яка, у свою чергу, є частиною світової професійної спільноти спеціалістів торгової нерухомості. Нашими завданнями є обмін міжнародним досвідом, забезпечення професійного розвитку, стандартизація ринку, дослідження, освіта та представлення інтересів галузі на рівні уряду. Ми вдячні, що разом із новими європейськими партнерами зможемо створювати важливі для галузі спільні проекти!"

Максим Гаврюшин
Голова Української Ради Торгових Центрів
Операційний директор компанії Budhouse Group

"Ми дуже раді, що нещодавно створена УРТЦ приєдналася до Європейської ради торгових центрів. Цей крок справді наголошує на наших загальноєвропейських амбіціях, наш намір стати торговельною організацією, що представляє торгові центри по всій Європі, а не тільки в Європейському Союзі. УРТЦ із самого початку була активним членом ECSP. Вклад українського партнера – дуже цінний. У цьому ми переконалися у проєкті Covid-19, детальному інтерактивному огляді обмежень, пов'язаних з пандемією, що впливають на діяльність торгових центрів. Ми розраховуємо на тісну співпрацю з УРТЦ у багатьох проєктах та заходах."

Юст Кумен
Генеральний секретар Європейської Ради Торгових Центрів

 

Українська Рада Торгових Центрів є некомерційною організацією, що об'єднує ключових учасників ринку торгової нерухомості: власників і девелоперів торгових центрів, а також компанії, пов'язані з будівництвом та обслуговуванням ТРЦ.

УРТЦ засновано 2020 року. Головними завданнями УРТЦ є: просування ролі торгових центрів в економічній та соціальній сфері життя суспільства, лобіювання інтересів галузі на рівні уряду, стандартизація ринку відповідно до світових норм, нетворкінг учасників ринку, проведення досліджень та ін.

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn