Український бренд Inro присвятив колекцію свічок тимчасово окупованим містам

Український бренд Inro презентував лімітовану лінійку свічок, присвячену тимчасово окупованим українським містам. Колекцію було створено спільно з платформою United24.

Про це повідомляє спеціалізоване видання “БЖ”.

Можна придбати свічки з назвами “Донецьк”, “Луганськ”, “Енергодар”, “Маріуполь”, “Мелітополь” та “Сімферополь”.

Свічка “Донецьк” пахне донецькими трояндами, у “Луганська” насичений аромат з деревно-трав’яними нотами. “Мелітополь” — з ароматом черешні, “Сімферополь” — морського узбережжя та кипарису. Свічка “Енергодар” має пряний аромат, а свічка “Маріуполь” поєднала у собі запах сталі й моря, – розповіли в команді бренду.

Замовити собі унікальну свічку можна на сайті Inro.

Весь прибуток з продажу виробів перекажуть на відбудову України через платформу United24.

Благодійна виставка

Ми також розповідали, що у сумському ТРЦ “Мануфактура” пройде благодійна виставка на підтримку родин загиблих воїнів добровольців.

Поціновувачі мистецтва зможуть придбати картини, фотографії та скульптури сумських митців. Усі зібрані гроші передадуть родинам загиблих добровольців.

Справа в тому, що деякі сумчани, що за власним бажанням пішли захищати країну у перші ж дні, не були зараховані у жоден військовий чи добровольчий підрозділ.

Тепер їх родини не отримують жодної матеріальної підтримки від держави, яку виплачують родичам інших бійців. Про те, коли відбудеться аукціон з продажу, читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: Український бренд POHUY шиє безкоштовні костюми для поранених бійців – як отримати