В Амстердамі відкрився флагманський магазин H&M у новій концепції

Після капітального ремонту в Амстердамі знову відкрився флагманський магазин H&M, розташований на жвавій торговій вулиці міста Калвестраат.

У новій концепції магазину H&M основний упор зроблений на екологічність та переробку/оновлення одягу. У магазині покупці можуть взяти напрокат одяг як з поточних, так і з модних колекцій, що вже вийшли з обороту. Також у магазині розташований відділ ремонту старих речей, куди можна принести куплений раніше одяг компанії, відремонтувати його, перешити чи навіть використовувати для створення нової речі.

До того ж, у магазині встановлено «розумні баки для сміття» з інформаційними цифровими екранами для збору старого одягу, який надалі буде передано на переробку.

Ще один акцент у магазині зроблено використання різних елементів, що підкреслюють місцевий колорит. Відвідувачі можуть придбати або доповнити одяг, прикрашений принтами від художників, талановитих дизайнерів та патернів із музеїв Амстердама. Також в асортименті H&M можна знайти речі від місцевих незалежних брендів, зокрема Shop Ateljé та Atelier des Femmes.

Джерело