Добро починається з тебе: Епіцентр закликає приєднатися до благодійної хвилі на допомогу дітям

Напередодні новорічно-різдвяних свят усі діти мріють про подарунки та з радістю пишуть листи. Старанно виводять літери, трепетно ​​описують свої бажання. Хтось хоче ляльку, хтось — машинку чи годинник із будильником, а деякі сподіваються під ялинкою відшукати просто новорічний подарунок. Добре, якщо такі листи доходять до тих, хто любить адресатів. І вони, немов з легкого помаху чарівної палички, виконують заповітні мрії своїх дітей.

Але сльози звертаються на очі, коли розумієш, що багато дитячих листів залишаються без відповіді, без бажаного подарунка під ялинку. Йдеться про дитячі будинки, зокрема про дітей, які потребують особливої ​​турботи. Ми не стикаємося з ними щодня, не знаємо їхніх потреб, мрій та бажань. Ці мрії можуть здатися простими і невибагливими на перший погляд, проте для дітей це ціле море уваги, добра та любові. Саме цього їм не вистачає щодня. Тому Епіцентр запускає благодійну хвилю, щоб такі діти повною мірою насолоджувалися радісними емоціями та не відчували себе обділеними на свята.

Тисячі дітей із дитячих будинків написали листи бажань, які вже чекають на новорічних ялинках в Епіцентрі та Новій Лінії своїх добрих чарівників.

«Ідея проведення благодійної акції «Ангелятка добрих справ» зародилася в той час, коли з черговим відрядженням на Західній Україні я побачила дійство, що мене вразило до глибини душі. Люди приходили і брали листи з дитячими мріями, а потім поверталися з цілим оберемком подарунків. Це було дуже зворушливо», — згадує Світлана Лісанті, директор напряму «Сад. Город» ТОВ «Епіцентр К». – «Я подумала: чому б не запустити цю акцію з огляду на весь потенціал покриття Епіцентрів? Адже наші торгові центри розташовані по всій Україні. Таким чином ми змогли б об’єднати людей із різних регіонів у прагненні допомогти дітям та подарувати їм справжнє свято. Підготовка до акції тривала не один рік, ми ретельно все продумували, адже плануємо її проводити щороку. Крім листів, кожен покупець може придбати на касі янголят, кошти від продажу яких будуть направлені на допомогу дитячим будинкам та дітям, які потребують особливої ​​турботи. Нехай ця акція стане нашою традицією, коли Епіцентр та мільйони людей виконують дитячі мрії!».

«Кожна дитина має рости в коханні», – розповідає Ірина Шинкаренко, директор з реклами та маркетингу мережі ТЦ «Епіцентр». — «Передусім хочеться подарувати частинку серця тим діткам, які потребують особливої ​​турботи. Кожен може зробити дітей щасливими, долучившись до нашої акції «Ангелятка добрих справ», яку ми проводили й у тому році. Достатньо лише вибрати лист з ялинки в Епіцентрі чи Новій Лінії та здійснити дитячу мрію. Ми хочемо привернути увагу людей до потреб дитячих будинків, дати можливість дітям побувати в епіцентрі своїх мрій. Наші співробітники з першого дня акції ходять до ялинок, беруть листи та з любов’ю готують новорічні презенти для маленьких мрійників».

Акцію вже підтримали працівники каналів СТБ, Новий канал, ICTV, 1+1, рекламна агенція OMD Optimum media Ukraine, креативна агенція Postman, ТОВ «Грейд» та інші партнери.

Давайте здійснювати дитячі мрії разом!