В Ірпені розпочалось відновлення зруйнованого ТРЦ Жираф

В Ірпені почались роботи з демонтажу даху у зруйнованому рашистами ТРЦ Жираф. Зазначається, що завершити відновлення даху заплановано до кінця 2022 року.

ТРЦ Жираф став незламною фортецею на шляху у російських окупантів. 27 лютого 2022 року ворог атакував Ірпінь з напрямку Бучі, колона понад 500 одиниць броньованої техніки проривалася на Київ. Воїни територіальної оборони біля ТРЦ Жираф прийняли перший бій з переважаючими силами ворога та з допомогою ЗСУ відбили атаку рашистів. ТРЦ Жираф став щитом столиці при подальших наступах, але від чисельних влучань ворожої артилерії будівля зазнала руйнувань на 90%

ТРЦ Жираф має амбіційні плани відновлення, що мають зробити його комплексом, де збуваються мрії відвідувачів — від придбання продуктів і речей побуту до території змістовного проведення дозвілля для всієї родини.

На об’єкті вже почались роботи з демонтажу даху. Повністю відновити дах ТРЦ планують вже до кінця цього року.

Довідка. ТРЦ Жираф площею 6500 кв. м розпочав роботу у 2016 році. Розважальна зона займала понад 3500 кв. м. Тут функціонував єдиний в регіоні боулінг, а також сучасний кінотеатр, дитячий розважальний центр, клуб віртуальної реальності, кафе азійської, американської, європейської кухні та заклади шопінгу. Торговельний центр щодня відвідувало більше 6000 осіб.

Читайте також: Лише 10 жовтня росія витратила на ракетні удари по Україні суму, за яку могла б купити найкращий ТРЦ світу