У рівненському ТРЦ Happy.Mall відкрився новий дизайнерський супермаркет Сільпо

14 жовтня в ТРЦ Happy.Mall почав роботу новий дизайнерський супермаркет Сільпо. Це четвертий магазин мережі у Рівному.

Загальна площа дизайнерського супермаркету складає 1523 кв. м. Відкриття магазину почали готувати ще до повномасштабного вторгнення. «На концепцію «емоційного» супермаркету нас надихнула, зокрема й назва торговельного центру. Ми вирішили — цей магазин має бути про почуття, любов, щастя і вдачу. Враховуючи події останнього тижня, це відкриття мало б бути емоційним інакше… Але ми таки закінчили роботу над деталями і відкриваємо супермаркет. За останні місяці українці пережили і продовжують відчувати неймовірну кількість емоцій. Тому з нагоди відкриття ми вирішили ще й спробувати описати різні барви почуттів і започаткували словник нових емоцій», — повідомили у пресслужбі Сільпо.

Інтер’єр магазину є яскравим та барвистим. Посеред торгового залу створена інсталяція з повітряних куль з простими мріями про приємні та теплі почуття. В овочевому відділі розміщена інсталяція фігур чоловіка та жінки, які перебувають у вихорі своїх думок та переживань.

Над островом «Лавки традицій» виконана підвісна стеля з композицією з чотирилистої конюшини — головного талісмана удачі. А у відділі випічки інтегровані фігурки дрібних крафтярів — яскравим нагадуванням майстрів, які щодня віддано випікають смачні багети та хлібці. Касові номерки виконані у вигляді котиків «Манекі неко», що з японської дослівно перекладається як «приманливий кіт». У східних культурах це зазвичай знак фортуни. А в новому Сільпо ці котики схрещують пальчики на успіх і показують жест «OK» та «Кохання».

У супермаркеті на відвідувачів чекатимуть спеціальні атмосферні зони: випічка від «Крафтярів» із легендарним гречаним багетом, риба власного виробництва, гаряча свіжоспечена піца, яку готують прямо в торговельному залі, та своя кондитерська. Вправні кортадори підготують найтоншу нарізку витриманого іспанського хамона.

Для зручності в магазині працюють 12 класичних кас де покупцям запропонують поповнення мобільного рахунку та видачу готівки, а також 5 самокас. Магазин працює щодня з 08:00 до 22:00.

Читайте також: JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному