В Ізмаїлі готується до відкриття новий ТЦ Suvorovsky

До кінця цього року в історичному центрі міста Ізмаїл відкриється новий торговельний центр Suvorovsky. Загальна площа дворівневого ТЦ складає 2500 кв. м. Будівництво торговельного центру повністю завершено, на об’єкті ведуться внутрішні роботи. Наповненням ТЦ на правах ексклюзивного брокера займається компанія UTG.

Однією із головних рис ТЦ Suvorovsky є його розташування у самому «серці» Ізмаїла на проспекті Суворова. Завдяки локації у найпрестижнішому районі міста в оточенні важливих історичних пам’яток, міських установ, ресторанів, готелів та затишних скверів, ТЦ задовольнить потреби міста у якісній інфраструктурі. Серед якірних орендарів ТЦ: продовольчий супермаркет площею понад 600 кв. м, магазини одягу та взуття, кафе, аптека та магазини товарів імпульсного попиту.

За словами директора Української торгової гільдії (UTG) Євгенії Локтінової, найперспективнішим напрямом зростання торговельної нерухомості країни є невеликі торговельні центри, розташовані в обласних та районних центрах.

«До війни в Ізмаїлі проживало близько 80 тис. населення, але вже зараз кількість жителів становить близько 250 тис. осіб. У місті працює порт і ця агломерація має гарні перспективи для розвитку. Тому місто потребує нових торговельних центрів, які б змогли задовольнити усі потреби населення», — зазначає експерт.

ТЦ Suvorovsky — перший об’єкт, який відкриє девелоперська компанія «Таврія» у місті Ізмаїл. На стадії будівництва перебуває ще один проєкт девелопера в Ізмаїлі площею 5300 кв. м.

Читайте також: У Львівській області відкрився ТЦ Дім інтер’єру