В луцькому ТРЦ ПортCity відкрився магазин Bomond

В ТРЦ ПортCity у Луцьку почав роботу магазин косметики та парфумерії Bomond. Торгова точка площею 252 кв. м знаходиться на першому поверсі ТРЦ в одній з центральних галерей.

Bomond — українська мережа магазинів косметики та парфумерії, що піклується про красу. У Bomond представлені відомі світові бренди, серед них 50 ексклюзивних, з повним та унікальним асортиментом для України (Amouage, Serge Lutens, Bond№9, Bvlgari, Sisley, Darphin, Ren, Stendhal, Dr.Brandt, Fresh Line, Giovanni, Bobbi Brown, Serge Lutens та інші).

Мережі більше 20 років, і вона налічує 19 магазинів, які розташовані в найбільших містах України.

Довідка. ТРЦ ПортCity загальною площею 64 000 кв. м був відкритий 17 травня 2014 року та є найбільшим торговельно-розважальним центром Волині. В ТРЦ представлено понад 250 магазинів та закладів, а також потужна розважальна зона. Якірними орендарями є McDonald’s, Фокстрот, Comfy, Чудо Острів, Sport City, Reserverd, Watsons й гіпермаркет Там Там. У торговельному центрі надають весь необхідний спектр послуг: хімчистки, обмінники, відділення банку, банкомати, термінали, зарядка для електрокарів, фітнес-клуб.

Читайте також: В полтавському ТРЦ Екватор відкрився магазин Akvarel у новому стилі