В Одесі будується торговий центр нового формату

Компанія «Люстдорф Грінфілд» розпочала будівництво центру 7 Parks у новому для Одеси форматі торгово-паркового комплексу.

Він розміститься на 7-му кілометрі Овідіопольської дороги, навпроти промтоварного ринку «7-й кілометр», поряд із житловими масивами «7-е небо», Artville та Keks і матиме зручне дорожнє сполучення з великими спальними районами міста та містом Чорноморськ.

Загальна площа комплексу становитиме понад 9 га (земельна ділянка знаходиться у 100-відсотковій власності компанії-забудовника). При цьому близько 30 тис. кв. м. займатимуть зелені насадження.

Проект передбачає створення 7 тематичних зон: «Арт-парк», «Площа фонтанів», «Дитячий парк», «Бутиковий парк», «Спортивний парк», «Парк розваг» та «Парк 21+». Сукупна площа комерційних об’єктів у цих зонах становитиме понад 50 тис. кв. м. Крім того, у комплексі передбачено чотири великі паркування із зарядними станціями для електромобілів та продуктовий ринок.

«7 Parks – не стандартний ТРЦ, а торгово-парковий комплекс. Саме тому головна увага у проекті буде приділена ландшафтному дизайну, комфортності пішохідних зон, фонтанам, скульптурам. Для втілення цього задуму ми залучили компанію, яка успішно поєднує науковий підхід та сучасні технології», — наголосив ідейний натхненник проекту Олександр Малін.

Проектуванням зелених зон займатиметься одеська компанія MultiGreen у колаборації з ландшафтним архітектором Ярославом Масюком.

Олександр Малін зазначає, що реалізація проекту 7 Parks дозволить створити в Одесі та Одеській області близько 1 500 нових робочих місць.

«Наша місія — покращення соціальної та розважальної інфраструктури передмістя Одеси та як наслідок розвиток торгової культури та індустрії відпочинку та розваг у регіоні загалом», — прокоментував ідейний натхненник 7 Parks.

Проект 7 Parks передбачає 4 черги будівництва. Першу з них буде завершено вже в першому кварталі 2022 року. Завершення будівництва заплановано на кінець 2023 року.

Джерело