Відома дата відкриття ТРЦ Happy.Mall

Торгово-розважальний центр Happy.Mall у Рівному готується приймати перших відвідувачів вже з 2 квітня 2022 року.

Як повідомила компанія Vindergross Property Solution, яка виступає концептологом проекту та ексклюзивним брокером, на ремонтні роботи вже вийшли всі якірні оператори, серед яких продуктовий супермаркет «Сільпо», магазин Jysk та дитячий розважальний центр Happy.Park.

ТРЦ Happy.Mall розташований у межах житлового комплексу, але потенційно він не виконуватиме роль лише локального ТЦ, для відвідування мешканцями лише одного району. Планується, що його гостями будуть усі жителі міста Рівного, а також сусідніх міст-супутників, таких як Здолбунів, Квасилів, Острог та інших.

Разом із ТРЦ свої двері відчинять і такі орендарі, як: Аптека доброго дня, Секунда, Prostor, ОКwine, Кнопка – магазин канцтоварів та дитячих товарів, Табакерка, Zoo market, Срібна країна, кафе-кондитерська та інші. Нині заповнюваність ТРЦ становить понад 75%.

Довідка. ТРЦ HAPPY.MALL – районний торгово-розважальний центр, розташований у місті Рівне за адресою вул. Сергія Бачинського, 5. Загальна площа ТРЦ складає 9 154 кв. м, орендна – 7 800 кв. м.

Читайте докладніше про те, яким буде ТРЦ HAPPY.MALL у Рівному.

Джерело