В одеському ТЦ Сади Перемоги проходить унікальна виставка українських художників

22 жовтня в ТЦ Сади Перемоги у Одесі відкрилася унікальна художня виставка робіт одеських митців із приватної колекції Віталія Безсмертного (оператора Одеського державного телебачення) «Живопис довжиною в життя».

У ретроспективі виставки — твори майстрів південноукраїнської школи живопису, шістдесятники, нон-конформісти, імпресіоністи 1950-2010 років. Загалом представлено 70 картин, серед яких можна побачити творчість відомих майстрів Л. Межерицького, К. Констанді, В. Коровенко, А. Стіліануді, Н.Лози та багато інших творів відомих українських художників.

«Виставка та її назва визначає сенс життя однієї людини — мого батька. Він був захоплений мистецтвом й художниками і знав особисто кожного! Кожну картину він приймав як пологи. У СРСР, коли художники, які не малювали вождів, були в опалі, мій тато підтримував їх та годував. Ті, хто малював вождів, мали можливість на персональні виставки і були багатшими. Останні дарували йому картини, а він популяризував мистецтво із блакитних екранів телевізорів», — зазначив Олексій Безсмертний.

У рамках експозиції заплановані подіумні бесіди, декламації та фуршет.

Виставка розміщена на 4 поверсі ТЦ Сади Перемоги за адресою вул. Академічна, 28 й триватиме до 22 грудня.

Читайте також: На благодійному ярмарку в день відкриття ТРЦ Happy.Mall було зібрано 1 млн гривень